KURUMSAL

Hizmetlerimiz

e-Fatura

e-Fatura’nın, kağıt faturalarla hukuki nitelik bakımından hiçbir farkı yoktur. e-Fatura hizmetine geçerek, dijital ortamda hızlıca fatura oluşturun ve maliyet avantajı sağlayın.

4 Adımda e-Fatura’ya Geçin

Şahıs İşletmesi, Limited Şirketi veya Anonim Şirketi olmanız fark etmeksizin e-Fatura’ya herkes geçiş yapabilir. Başvuru işlemlerini ise 30 dakikada tamamlayabilirsiniz.

e-İmza / Mali Mührünüzü Alın

Şahıs şirketiyseniz elektronik ortamda ıslak imza değeri taşıyan e-İmza’yı, LTD veya A.Ş. iseniz yasal belgelerin güvenliğini ve gizliliğini sağlayan mali mührü Kamu SM üzerinden alabilirsiniz.

GİB’den e-Fatura Özel Entegratörünüzü Seçin

e-İmza veya mali mührünüzle birlikte Gelir İdaresi Başkanlığı’nın e-Fatura Canlı Ortam Başvurusu ekranından kayıt olabilir ve Özel Entegratörlüğü üzerinden e-Fatura gönderip alacağınızı beyan edebilirsiniz.
Kayıt İşlemlerini Tamamlayın

Destek ekibimiz e-Fatura hizmetine geçiş sürecinde detay bilgilerinizi içeren online kayıt formunu size iletecek ve doldurmanızı isteyecektir. Sonrasında e-Fatura’ya geçmek istediğiniz tarihi belirtmenizi isteyecektir.

Başvurunuzu Tamamlayın ve e-Fatura’ya Geçin

Gelir İdaresi Başkanlığı kaydının tamamlanması için size gönderilen uygulama aracılığıyla kullanılacak olan dosyaları e-İmza’nız veya mali mührünüzle imzalayın. Böylece e-Fatura’ya geçişiniz başarıyla tamamlanacaktır.
e-Fatura’nın Faydaları Nelerdir?

e-Fatura ile faturalarınızı dijital ortama taşıyın. İş süreçlerinizi ve ticaretinizi hızlandırarak şirketinizin verimliliği artırın. Böylece kaynaklarınızı şirketinize rekabet gücü kazandıracak alanlara yönlendirin.

Hızlı ve kolay fatura oluşturun

Saniyeler içerisinde e-Fatura’nızı oluşturun ve hızlıca müşterilerinize iletin. Faturanızı bir tıkla ulaştırıp, tahsilat sürecinizi hızlandırın. Elektronik ortamda iletilen faturalarınız sayesinde mutabakat gibi süreçlere son verebilir,  alacaklarınızı çok daha hızlı temin edebilirsiniz. Kullanıcı hatalarından doğan külfetlerden de kurtulursunuz.
Faturalarınızı Arşivlemekten Kurtulun

Erc Soft’un güçlü altyapısı sayesinde e-Fatura’larınızı dijital ortamda 10 yıl boyunca saklayabilir, fiziki arşivleme masraflarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Geçmişe yönelik fatura kayıplarının önüne geçebilir, fiziksel arşivleme ve kağıt saklama sıkıntısından kurtulursunuz. Dilerseniz tüm e-Fatura’larınızı dijital ortamda anlık olarak mali müşavirinize kolayca iletebilirsiniz.
 

Mevzuata Uyumluluk

Foriba; Gelir İdaresi Başkanlığı’nın yayımladığı tüm regülasyonlara uygun olarak çözümlerini güncel tutar.  Usulsüzlük cezası almamanız için sürekli olarak bilgilendirme yayınlar. Böylece mevzuata uyum süreçlerini takip etmek zorunda kalmazsınız.
Muhasebe Yazılımlarıyla Uyumlu

Foriba e-Fatura; çoğu muhasebe yazılımlarıyla entegre olarak çalışır. Böylece kullandığınız yazılımınız içerisinden tüm e-Fatura süreçlerinizi yönetebilirsiniz. Herhangi bir sisteme bağlı olmadan da kolayca e-Fatura hizmetine geçebilirsiniz. Foriba Bulut Portal’inden hızlıca e-Fatura kesebilir, gelen faturalarınızı kolayca yönetebilirsiniz.
Her An
Her Yerde

İnternet erişimi olan her cihazdan; akıllı telefon, tablet veya bilgisayardan e-Fatura oluşturup gönderebilir, görüntüleyebilir, kabul ya da reddebilirsiniz.
Kargo ile Vakit Harcamayın

Faturaların basım maliyeti, matbaa ücretleri ve kağıt fatura kargolama işlemi maliyetlerinden kurtulursunuz. Dosyalar arasında fatura aramakla vakit kaybetmeden fatura kayıplarının önüne geçebilirsiniz.
Güvenli ve Erişilebilir

Türkiye’deki e-Fatura’ların %70’inden fazlasını yöneten Foriba’nın güvenli altyapısıyla  tüm e-Fatura’larınıza, %99,99 kesintisiz çalışırlık oranıyla erişebilirsiniz. Özel Entegratörlük sayesinde, e-Fatura’larınıza erişim hakkı sadece sizde olur ve üçüncü kişiler asla erişemez.
e-Fatura Özellikleri

Foriba mevcutta kullandığınız tüm faturalama süreçlerinize uygun çözümler sunar. Foriba Özel Entegratörlüğü’nü seçerken yazılımlarınızla uyumlu 3 farklı yöntemden de yararlanabilirsiniz.

e-Defter
e-Defter’in Faydaları Nelerdir?

Tek Formatta Çözüm

GİB kılavuzlarında belirtilen standartlara ve formatlara uygun olarak hazırlanan e-Defter ile özel ya da kamu kuruluşları ile aranızdaki tüm bilgi alışverişini uyumlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Hızlı ve Kolay Kullanım

Bulut ortamında yer alan defterlerinize ve berat dosyalarınıza dilediğiniz zaman ulaşma ve uzaktan kontrol etme imkanına sahip olursunuz.

Maliyet Tasarrufu

Arşivleme, noter ve baskı gibi işlemleriniz için harcadığınız maliyeti ve iş gücünü farklı alanlarda kullanmanıza olanak sağlar.

Siz de Rahat Edin!

Kağıt üzerinde tutulması zorunlu olan yevmiye defteri ve büyük defteri elektronik ortama hemen şimdi taşıyın.

Foriba e-Defter Özellikleri

e-Defter gibi hızlı ve düzenli bir sisteme geçiş yaparak baskı, arşivleme ve kağıtla ilgili operasyonel süreçlerden kurtulur, maliyet ve zamandan tasarruf etmiş olursunuz.

 

e-SMM
e-SMM’nin Faydaları Nelerdir?

Çok Güçlü Çok Yönlü

Regülasyonlara uygun e-SMM çözümü ile tüm işlemlerinizi mevzuata uygun, eksiksiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İster Mobilde İster Bilgisayarda

Tüm makbuzlarınızı toplu olarak görüntüleyin, gönderin veya farklı dosya formatlarında indirin.Yeni makbuz ekleme seçeneği ile sayfalar arasında kaybolmayın.

Daha Çok İş Daha Az Bekleyiş

Net tutarı girin, vergi ve hesaplamaları e-Serbest Meslek Makbuzu’yla otomatik oluşturun. Üstelik her yeni gönderim için mali mührünüzü takmak zorunda değilsiniz.
 

Adres Defteri Oluşturun

Geçmişte oluşturduğunuz mükellef bilgilerini otomatik olarak bulabilir, adres defterinize kolayca ekleyebilirsiniz.

e-SMM Özellikleri

Hızlı, Kolay ve Güvenilir Bir Portal

Tüm işlemlerinizi e-Serbest Meslek Makbuzu ile bir tıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Her Zaman Elinizin Altında

Tüm makbuzlarınız için 10 yıl saklama garantisiyle, her zaman kolayca erişim imkanına sahipsiniz.
Foriba ile Ayrıcalıklı Çözümlere Sahip Olun

180’den fazla e-Dönüşüm ekibiyle Türkiye’nin lider Özel Entegratörü olan Foriba, tüm e-Faturaların %70’ini yönetiyor. Siz de Foriba’nın ayrıcalıklı müşterileri arasına katılın.

 

Eko Hesap
Anında Alacağını, Borcunu, Vergini ve Gerçek Kârını Gör! İstediğiniz yer ve zamanda işinizin kontrolünü kolayca sağlayın

Eğitim Almadan Hemen Başlayın

Rahat Kullanım

Muhasebecinize Evrak Gönderme Derdinden Kurtulun

Günü Geçen ve Yaklaşan Alacaklarınızı Anında Görün

Anlık Cebinize Kalan Parayı Görün

Ödemelerinizi Kolayca Takip Edin

En Çok Harcama Yaptığınız Kalemleri Anında İnceleyin

Ofise Bağlı Kalmadan Günlük Satışlarınızı 1 Tıkla Görün

İstediğiniz An İnternetten Mali Fotoğrafınızı Görün


14 Gün Ücretsiz Dene Size Uygun Olmadığına Karar Verirseniz; İlk 60 GÜN içinde sorgusuz sualsiz paranızın tamamını iade ediyoruz.

e-Arşiv Fatura
4 Adımda e-Arşiv Fatura’ya Geçin

Şahıs İşletmesi, Limited Şirketi veya Anonim Şirketi olmanız fark etmeksizin e-Fatura’ya herkes geçiş yapabilir. Başvuru işlemlerini ise 30 dakikada tamamlayabilirsiniz.

e-İmza / Mali Mührünüzü Alın

Şahıs şirketiyseniz elektronik ortamda ıslak imza değeri taşıyan e-İmza’yı, LTD veya A.Ş. iseniz yasal belgelerin güvenliğini ve gizliliğini sağlayan mali mührü Kamu SM üzerinden alabilirsiniz.

GİB’den e-Fatura Özel Entegratörünüzü Seçin

e-İmza veya mali mührünüzle birlikte Gelir İdaresi Başkanlığı’nın e-Fatura Canlı Ortam Başvurusu ekranından kayıt olabilir ve Foriba Özel Entegratörlüğü üzerinden e-Arşiv Fatura gönderip alacağınızı beyan edebilirsiniz.

Foriba Kayıt İşlemlerini Tamamlayın

Destek ekibimiz e-Fatura’ya geçiş sürecinde detay bilgilerinizi içeren online kayıt formunu size iletecek ve doldurmanızı isteyecektir. Sonrasında e-Fatura’ya geçmek istediğiniz tarihi belirtmenizi isteyecektir.

Başvurunuzu Tamamlayın ve e-Faturaya Geçin

Gelir İdaresi Başkanlığı kaydının tamamlanması için size gönderilen uygulama aracılığıyla kullanılacak olan dosyaları e-İmza’nız veya mali mührünüzle imzalayın. Böylece e-Arşiv Fatura’ya geçişiniz başarıyla tamamlanacaktır.

e-Arşiv Fatura’nın Faydaları Nelerdir?

e-Arşiv Fatura ile faturalarınızı dijital ortama taşıyın. İş süreçlerinizi ve ticaretinizi hızlandırarak şirketinizin verimliliği artırın. Böylece kaynaklarınızı şirketinize rekabet gücü kazandıracak alanlara yönlendirin.

Hızlı ve kolay fatura oluşturun

Saniyeler içerisinde e-Arşiv Fatura’nızı oluşturun ve hızlıca müşterilerinize iletin. Faturanızı bir tıkla ulaştırıp, tahsilat sürecinizi hızlandırın. Elektronik ortamda iletilen faturalarınız sayesinde mutabakat gibi süreçlere son verebilir,  alacaklarınızı çok daha hızlı temin edebilirsiniz. Kullanıcı hatalarından doğan külfetlerden de kurtulursunuz.
 

Faturalarınızı Arşivlemekten Kurtulun

Foriba’nın güçlü altyapısı sayesinde e-Arşiv Fatura’larınızı dijital ortamda 10 yıl boyunca saklayabilir, fiziki arşivleme masraflarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Geçmişe yönelik fatura kayıplarının önüne geçebilir, fiziksel arşivleme ve kağıt saklama sıkıntısından kurtulursunuz. Dilerseniz tüm e-Arşiv Fatura’larınızı dijital ortamda anlık olarak mali müşavirinize kolayca iletebilirsiniz.

Mevzuata Uyumluluk

Foriba; Gelir İdaresi Başkanlığı’nın yayımladığı tüm regülasyonlara uygun olarak çözümlerini güncel tutar.  Usulsüzlük cezası almamanız için sürekli olarak bilgilendirme yayınlar. Böylece mevzuata uyum süreçlerini takip etmek zorunda kalmazsınız.

Muhasebe Yazılımlarıyla Uyumlu

Foriba e-Arşiv Fatura; çoğu muhasebe yazılımlarıyla entegre olarak çalışır. Böylece kullandığınız yazılımınız içerisinden tüm e-Arşiv Fatura süreçlerinizi yönetebilirsiniz. Herhangi bir sisteme bağlı olmadan da kolayca e-Arşiv Fatura’ya geçebilirsiniz. Foriba Bulut Portal’inden hızlıca e-Arşiv Fatura kesebilir, gelen faturalarınızı kolayca yönetebilirsiniz.
Her An Her Yerde internet erişimi olan her cihazdan; akıllı telefon, tablet veya bilgisayardan e-Arşiv Fatura oluşturup gönderebilir, görüntüleyebilir, kabul ya da reddebilirsiniz.

Kargo ile Vakit Harcamayın

Faturaların basım maliyeti, matbaa ücretleri ve kağıt fatura kargolama işlemi maliyetlerinden kurtulursunuz. Dosyalar arasında fatura aramakla vakit kaybetmeden fatura kayıplarının önüne geçebilirsiniz.
 

Güvenli ve Erişilebilir

Türkiye’deki e-Fatura’ların %70’inden fazlasını yöneten Foriba’nın güvenli altyapısıyla  tüm e-Fatura’larınıza, %99,99 kesintisiz çalışırlık oranıyla erişebilirsiniz. Özel entegratörlük sayesinde, e-Arşiv Fatura’larınıza erişim hakkı sadece sizde olur ve üçüncü kişiler asla erişemez.
 

e-Arşiv Fatura Özellikleri

Foriba mevcutta kullandığınız tüm faturalama süreçlerinize uygun çözümler sunar. Foriba Özel Entegratörlüğü’nü kullanırken 3 farklı yöntemden de yararlanabilirsiniz.

 

E-MÜSTAHSİL MAKBUZU
e-Müstahsil Makbuzu’nun Faydaları Nelerdir?

Karekod ile anlık kontrol

e-Müstahsil Makbuzu Belgesi üzerinde yer alması zorunlu olan karekod ile anlık doğrulama ve kontrol yapabileceksiniz.

Kolay ve Erişilebilir

Geçmiş asla geçmiş değildir! Müstahsil Makbuzu ile tüm eski geçmiş makbuzlarınıza tek tıkla ulaşabilirsiniz. Tüm geçmiş müstahsil makbuzlarınıza kağıtların içinde kaybolmadan dijital ortamda hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Güvenli Kullanım

Dijital platforma taşıdığınız verileriniz, Müstahsil Makbuzu sisteminde hiçbir zaman kaybolmaz. Üstelik bu bilgiler tamamen size özeldir ve bilgilerinize talebiniz dışında bir başkası asla ulaşamaz.İhtiyacınız olan tüm teknik altyapı Foriba'da!

Sunmuş olduğumuz geniş entegrasyon olanakları ve gelişmiş teknik altyapımız sayesinde her ölçekte şirkete kesintisiz hizmet veriyoruz.
Foriba

e-Müstahsil Makbuzu Özellikleri

Foriba e-Müstahsil makbuzu ile tüm müstahsil makbuzlarınıza tek tıkla hızlı ve rahatça ulaşabilirsiniz.