Rüzgarlı Cad. 14/151 Eser İş Merkezi ULUS ANKARA 0 ( 850 ) 304 46 92

E-imza Program (Driver,Sürücü) indirme sayfasına gitmek için tıklayınız.

E-imza ile giriş yapamıyorum, peki çözüm nedir?.

1.Çözüm: E-imzanın bilgisayarda çalışabilmesi için öncelikle e-imza driverı yüklenerek bilgisayarınıza tanıtılması gerekmektedir. Daha sonra bilgisayarda Java programının yüklü olması gerekmektedir. Bunun kontrolü denetim masasından sağlanmaktadır. Java programını buradan www..eimzaci.com/s-s-s.html yükleyebilirsiniz.

2.Çözüm: Chrome internet tarayıcısı tamamen Java desteğini kaldırmıştır. E-imza uygulamaları java programı ile çalışmaktadır. Bu nedenle E-imza Chrome internet tarayıcısında çalışmayacaktır ve alternatif tarayıcılar olan Internet Explorer, Firefox ve Yandex internet tarayıcılarından biri kullanılmalıdır.


EKAP (Elektronik Kamu Alımları Platformu)

Bu elektronik platform sayesinde kamu kurumlarının açmış olduğu ihaleler online ve şeffaf bir şekilde görülmektedir. EKAP hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınz.


E-imzayı kaybettim ne yapabilirim?

İlk olarak kaybedilen e-imzanın iptal edilmesi gerekmektedir. Eğer başka kişilerin eline geçmişse kullanılmaması için mutlaka iptal edilmelidir. Bu işlemden sonra yeni bir elektronik imza alımı yapılması gerekmektedir. Çünkü elektronik sertifika bir defaya mahsus üretilmekte olup bir yedeği bulunmamaktadır.


E-imzayı şifresi unuttum ne yapmalıyım?

Şifrenin(PİN) 3 defa yanlış girilme hakkı vardır ve sonrasında bloke olmaktadır. Daha sonrasında telefon hatları gibi PUK kodu vardır. Eğer bu kod sizde yoksa e-imza sağlayısıcından talep edilmelidir. Eğer PUK koduda 3 defa yanlış girilirse e-imza kullanılamaz halie gelip yeni bir e-imza almak gerekmektedir.


 


Elektronik İmzanın Avantajları Nedir?

E-imza sistemi ve getirmiş olduğu avantajlar çok sayıda kişi tarafından merak edilmektedir. Çünkü kullanmaya henüz başlamamış olan çok sayıda kişi bulunur. Elektronik imza ıslak imzaya eş değer nitelikte bulunduğu için elektronik ortamda her türlü resmi işlemin gerçekleştirilmesine olanak tanır. Kâğıt ortamına göre daha hızlı ve son derece güvenilir olan bir sistemdir. Yapılacak olan işlemler için maliyetin düşürülmesine imkân sağlar.


Elektronik Sertifika Nedir?

E-imza sistemi içerisinde yer alan önemli bir kayıt olma özelliği taşır. Elektronik imzanın doğrulanması için gereken veriyi ve imza sahibi kişinin kimlik bilgilerini içeren elektronik kayıttır. Elektronik sertifikalar atılan imzanın bütünlüğünü ve doğruluğunu garanti edecek olmasından ötürü gereklidir.


Elektronik İmza Sertifika Kullanım Süresi Sınırlı mı?

Her elektronik sertifika için belirlenmiş olan başlangıç ve bitiş süresi vardır.1 yıl, 2 yıl ve 3 yıl süreli alınmaktadır. Bu süre tamamlandıktan sonra yenileme işlemi yapmak gerekmektedir.


Elektronik İmza Birden Fazla Bilgisayarda Çalışır mı?

Kullanıcıların bu fırsattan yararlanması için elektronik imza kurulumunu farklı bilgisayarlara driver (sürücü) kurulumu yapması gerekir. Bu sayede birden fazla bilgisayarda elektronik imzanın kullanılması mümkün olacaktır.


Elektronik İmza Kurulumu Nasıl Yapılır?

İlk olarak kurulum CD’si bilgisayara takılır ve kurulum işlemleri tamamlanır. Yada internet sayfamızdan gerekli olan programı bilgisayara indirip kurulum yapılması gerekmektedir. Bu işlem sırasında Token’in takılı olmaması gerekir. Kurulum yapıldıktan sonra Token bilgisayara takılarak yeniden başlatılması gerekebilmektedir. İşlem yapmakta zorlanan kullanıcıların teknik destek alma fırsatları da bulunur.


Elektronik İmza Kullanımında Sıkıntı Yaşanırsa Ne Yapılmalıdır?

E-imzayı çalışmak için Java programına ihtiyaç duyar ve eğer bu program sistemde yüklü değilse kullanıcıların elektronik imzayı kullanabilmesi söz konusu olmaz. Bu nedenle Java’yı sisteme yüklemek ve tarayıcıda etkin hale getirmek gerekir. Eğer buna rağmen elektronik imza sistemi devre dışıysa farklı tarayıcılar kullanılabilir.

RSS Feed
Pin It
  Ana Sayfa FAYDALI BİLGİLER    
  KURUMSAL Mobil İmza     
  İş Etiği Kurallarımız Digital İmza     
  Çevre Duyarlılığımız E-İmza Hukuk     
  Banka Bilgilerimiz E-İmza Kanunu     
  İnsaKayn naklarıımız      
    DESTEK    
  E-İMZA Sürücüler    
  Başvuru Klavuz     
  E-İmza Nedir ?  S.S.S    
  Kullanım Alanları İletişim     
  Fiyatlarımız Forum    
         
     
   
   
     

Rüzgarlı Cad. 14/151 Eser İş Merkezi ULUS ANKARA
0 ( 850 ) 304 46 92

Bu sayfanın tüm hakları ERC Soft Bilgi Teknolojileri Danışmanlık İç ve Dış Ticaret Limited Şirketine aittir

B i r E R C S O F T K u r u l u ş u d u r

e imza Giriş

E-Devlet başta olmak üzere elektronik ortamda size fırsat ve hizmet sağlayan kurumsal yapılarda E-imza etkisi ve yetkisi sizi her zaman bir adım değil çok daha fazla ileri taşır. Bu sistemi kullanarak yaptığınız bütün işlemlere resmiyet kazandırabilirsiniz. E-imza giriş ile açacağınız kapılar, size resmi hizmet noktasında gereken yardımı her zaman sunacaktır.

E-imza Avantajları

Elinizle attığınız ıslak imza kanun nazarından ne ifade ediyorsa, e-imza aynı özelliklere ve niteliklere sahiptir. Elektronik ortamda iletişim ve bilgi aktarımı noktasında bu gelişmiş sistemi kullanmak, size çok fayda sağlayacaktır.

Bilginin doğruluğunu garanti altına almak elbetteki önemlidir. Bununla beraber karşılıklı olarak bilgi aktarımı konusunda inkâr edilemeyecek bir güvenli ortam sağlamak, yine e imza sayesinde mümkün olabilmektedir.

Elektronik İmza
Resmi kuruluşlar, bankalar, finans kurumları ve birden fazla şubeye sahip olan çok sayıda işletme ve kuruluş, elektronik altyapıyı daha güvenli bir şekilde kullanabilecek. Gelişim ve teknolojinin adeta projesi olarak görülen E-imza ile sanal ortamı ve elektronik altyapıya sahip dijital platformu çok verimli bir şekilde kullanabileceksiniz.
Firmamız E-imza Konusunda Size Destek Veriyor
Hemen başvuru kolayca elde edebileceğiniz bu mükemmel imkân ile birlikte, hemen kullanmaya başlayıp bilgi iletişim noktasında en doğru sonuçlara ulaşabiliyorsunuz.
Sizin için kuracağımız bu sistem oldukça verimli ve olumlu sonuç verirken, bayileriniz ve diğer şubelerinizle birlikte, resmi olarak gerekli iletişim altyapısına sahip olabiliyorsunuz. Firmamızın size sağladığı olağanüstü desteklerle birlikte, bu teknolojinin size sunacağı çok önemli avantajlar var.
MERSİS E-imza
TC Gümrük ve Ticaret Bakanlığı merkezi sicil kayıt sistemi MERSİS ile elektronik olarak bağlantınızı kurup, gerekli işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz. E-imza giriş pek çok kamusal projeye ulaşım ve işlevsellik imkânı tanıyor.
Uygun fiyat koşullarıyla size sunduğumuz kaliteli ve tartışılmaz teknoloji ile birlikte, kamu kurum ve kuruluşlarının sistemlerine elektronik bağlantı kurabiliyor ve E-imza ile bunu çok daha verimli bir hale getirebiliyorsunuz.
E-imza Başvurusu Hemen Onay
Online olarak başvurabilir, firmamızla yüz yüze görüşebilir ve hemen hizmet talep edebilirsiniz. Telefonla kuracağınız iletişimde temsilcimiz sizi tekrardan arayarak, gerekli işlemler konusunda size yardımcı olacaktır.
Fiyat olarak uygun kalite olarak da en üst düzeyde sunumlarımızla birlikte, E-imza başvurusu konusunda en kolay akıcı ve kaliteli hizmetimizden talep edebiliyorsunuz.
E-imza Kullanma Şekli
Elektronik ve dijital ortamda bilgi akışının sağlıklı olması, bilginin ise garantili ve güvenlik dokümana dönüşmesi, E-imza ile mümkün olabilmektedir. Artık işletme bazlı ve bireysel olarak yepyeni bir dönem başlamış durumda.
Devletin başlattığı pek çok projeden yararlanmak için, çok beklemeden hemen harekete geçin. Bu konuda en büyük yardımcınız olan firmamız, en cazip koşullarda sorunsuz ve kaliteli hizmetlerle karşınızda.

E-imza Hizmetimiz
Firmamızın nitelikli elektronik sertifikası olmakla birlikte, tedarik noktasında yetkili ve etkili bir işletme olduğumuzu söylemeliyiz. Size hizmet tedarik noktasındaki yardımlarımızla birlikte sağladığımız E-imza, en kısa sürede uygulamaya konuyor, size elektronik ve dijital ortamda çok büyük avantajlar sağlıyor.
Bize güvenen ve bizden hizmet devam eden müşterilerimizin memnuniyetini kazandık, siz de ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere bizimle doğrudan iletişim kurun. Bize yapacağınız E-imza başvuru ve devamındaki süreçteki gelişmelerle birlikte, hemen bu sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz.
E-imza Kurulum
Deneyimli ekiplerimiz zaman içerisinde daha fazla tecrübe kazandığı gibi, üstlendikleri bütün görev başarıyla yerine getirerek, güvenli bir firma nasıl olur herkese gösteriyorlar. Siz de bize başvurmak suretiyle, kurulum ve düzenli kullanım konusunda hemen çok daha avantajlı bir konuma gelebilirsiniz.
Bize bilgilerinizi bırakırsanız, sizi tekrardan arayarak tüm sorularınızı cevaplayıp, E-imza konusunda gerekli işlemlerinizi en kısa zamanda gerçekleştiriyoruz.

EKAP UYAP E-imza
Devletin gerçekleştirmiş olduğu dijital altyapıya sahip kamu projelerin tamamından yararlanmak için hemen harekete geçin. EKAP VE UYAP E-imza avantajlarıyla, yerinizden daha iyi hareket etmeden çok hızlı bir şekilde gerekli iletişim ve altyapıyı oluşturabiliyorsunuz.
Size ihalelere katılma fırsatı veren atlar kazanma şansı tanıyan E-imza ile eksiksiz ve kaliteli bir altyapıyla gerçekten çok iyi bir fırsat bulabiliyorsunuz. Ücretsiz kurulum ve destek ekibimizin size bilgi akışı noktasında söyleyeceği ve öğreteceği çok şey var.
En başta E-imza uygulaması ile giriş nasıl yapılır ve sistemin verimli kullanımı nasıl olur? Firmamızdan bu konuda uygun şartlarda yardım ve hizmet alacağınızı unutmayın.
Bireysel E-imza
Kanun hükmüyle geçerliliği kanıtlanmış olan bir sistem ve yöntem, kullanıldıkça avantajlarını size sunmaya devam edecek. 5070 sayılı kanun kapsamı ile kullanıma sunulan elektronik imza, kurumsal olduğu kadar kişisel kullanım fırsatlarıyla da dikkat çekiyor.
Firmamız her türlü hizmet ve uygun koşullarla size destek olmaya devam ediyor. Talep etmeniz halinde, bu girişim sizin için bilgi iletişiminde çok önemli bir adım ve hamle olacak. Bu sayede özellikle dijital ortamda doğru düzenli ve garantili iletişimle birlikte, işlem yapma konusunda da oldukça avantajlı bir konuma geleceksiniz.

  Ana Sayfa FAYDALI BİLGİLER    
  KURUMSAL Mobil İmza     
  İş Etiği Kurallarımız Digital İmza     
  Çevre Duyarlılığımız E-İmza Hukuk     
  Banka Bilgilerimiz E-İmza Kanunu     
  İnsaKayn naklarıımız      
    DESTEK    
  E-İMZA Sürücüler    
  Başvuru Klavuz     
  E-İmza Nedir ?  S.S.S    
  Kullanım Alanları İletişim     
  Fiyatlarımız Forum    
         

GRAFi TAN